RINNOVA PRO

Hodnocení zákazníků: 4,88 / 5.00
4.7/5

Platba je na dobírku a doprava je rychlé dodání

RINNOVA PRO

Revoluční vícepovrchová tekutá pryskyřice RENOVUJE VŠECHNO!

Počkejte! Nabídka 3 za cenu 1 za 990 Kč se 48-hodinovým doručením a platbou na dobírku vyprší dnes

Původní cena

1980 Kč

Nabídka 3 produkty za cenu 1
990 Kč

POPIS

Tento dokonalý balíček vám pomůže opravit cokoli, co vypadá jako staré a ošarpané, na pěkné a opět nové. Snadno použitelný restaurátor a leštička.

Chrání a obnovuje jakýkoli povrch jednou vrstvou, odstraňuje škrábance a obnovuje barvu a lesk.

Rovněž učiní z jakéhokoli materiálu vodotěsný a odolný vůči povětrnostním vlivům, čímž vytváří ochrannou vrstvu i pro materiály vystavené extrémním podmínkám.

OBSAH SOUPRAVY A POUŽITÍ

Balení obsahuje:

  • 3 balení po 125 ml

Po použití tohoto produktu na povrchu bude vypadat jako probarvený – ve skutečnosti má tekutá pryskyřice okamžitý účinek a zasychá během několika minut, čímž poskytuje 100% obnovovací efekt bez zanechání jakýchkoli stop.

Je vhodný na plastové židle, kožené tašky nebo boty, dřevěný nábytek, železné korpusy, hračky, pohovky, sklo... Na všechno!

Hluboce pronikající polymery obnovují barvu a lesk a zároveň dodávají neviditelný ochranný štít proti škodlivé vlhkosti a UV záření.

RINNOVA PRO

JAK TO FUNGUJE

RINNOVA PRO Tajemství je v revolučním složení - speciální pryskyřici s nejmodernějšími regeneračními mikročásticemi, které vyživují a regenerují jakýkoli povrch.

Miliony mikroskopických polymerů, které pronikají hluboko do povrchu, obnovují a
chrání povrchy před UV zářením a vodou neviditelným štítem. Přípravek také obnovuje barvu a vylešťuje tvar.


Nejprve je nutné důkladně vyčistit oblast, na kterou budete produkt používat. Následně jej jednoduše naneste pomocí přiloženého hadříku a počkejte několik minut, dokud se produkt neabsorbuje, abyste viděli, že povrch bude okamžitě vypadat zcela nový.

Doporučujeme vám využít omezenou nabídku, kterou společnost nabízí pouze pro trh:

Limitovaná nabídka
3 za cenu 1

990 Kč

místo 1980 Kč

Platba je na dobírku a doprava je rychlé dodání

JEDINÁ REGENERAČNÍ KAPALINA DOPORUČENÁ PROFESIONÁLY

S výživnou pryskyřicí, která regeneruje povrchy.

Ideální pro nábytek, plasty a kůži.

Vylepšené složení, které nekoroduje ani nepoškozuje povrchy.

Vyvinuto a testováno schválenými odborníky!

SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ... A OPRAVDU FUNGUJE!

Dejte nový život předmětem ve vaší domácnosti. Nyní je to mimořádně jednoduché – je-li opravovaná plocha malá, stačí na hadřík přidat několik kapek RINNOVA PRO a jemně jej vetřít. V případě větších ploch vložte šikovnou lahvičku s rozprašovačem a použijte ji!

RINNOVA PRO se skládá z pryskyřice rozpuštěné v roztoku vody a 100% organického alkoholu. Díky alkoholu se tekutá část okamžitě bez zanechání stop odpaří a pokryje povrch tenkou vrstvou pryskyřice, která vyživí vnější vrstvu vašich předmětů a obnoví jejich povrch!

RINNOVA PRO funguje na nábytku, domácích potřebách, plastech, kůži a dalších. Můžete jej použít na zahradní židle, hračky, pohovky nebo boty a ušetříte čas a peníze, protože už nebudete muset kupovat nové věci!

Naši zákazníci se nemohou mýlit...

4783 zákaznických hodnocení

5 hvězdiček

4 hvězdiček

3 hvězdiček

2 hvězdiček

1 hvězdička

Marta A.
Jana Petrová
„Tento produkt funguje skvěle. Použila jsem ho na plastové obaly, a ty vypadají opět jako nové. A stále jsou skvělé! Doporučuji!"
Mario G.
Ivan Bačko
„Koupil jsem si ho, protože mi ho doporučil kamarád. Použil jsem ho k opravě lavičky, kterou mám na dvoře. Jak jsem ji měl venku, tak se trochu od slunce odbarvila a bylo mi jí líto, protože jsem za ni zaplatil dost velkou sumu. Tento produkt je opravdu výjimečný. Moje lavice vypadá opět jako nová."
Francesca M.
Stanislav Novanský
„Velmi se starám o své auto, ale jeho kožená sedadla byla zničena. Vyzkoušel jsem již mnoho produktů pro péči o kožená sedadla, ale nepřinesla žádný výsledek. Tento produkt je skvělý. Kůže na mých sedadlech vyšla perfektně, vypadá jako nová a použil jsem ji i na palubní desku. Skvělé"

🚀 LIMITOVANÁ NABÍDKA 🚀

Vzhledem k vysoké poptávce doporučujeme zakoupit produkt, dokud je ještě dostupný.

SKLADEM
Zůstává 15/100 jednotek

ČASOVĚ OMEZENA NABÍDKA S DOPRAVOU rychlé dodání

HodinyMinutyVteřiny

JAK SI OBJEDNAT

Objednejte zanecháním svých údajů ve formuláři níže

Jeden z našich operátorů vám zavolá, aby potvrdil objednávku a odpověděl na případné dotazy

Vaši objednávku můžeme odeslat do 24 hodin expresním kurýrem

Zaplatíte až tehdy, když produkt dostanete

2891_2f7ceff391fac73987a9ff4ae7626f0a_1645026655

Původní cena

1980 Kč

Nabídka 3 produkty za cenu 1
990 Kč

Počkejte! Nabídka 3 za cenu 1 za 990 Kč se 48-hodinovým doručením a platbou na dobírku vyprší dnes

PRO OBJEDNÁVKU VYPLŇTE FORMULÁŘ

deliv-icon-copia-3-1-1-2-1.png

Potom vás bude kontaktovat jeden z našich konzultantů, který vám zcela bezplatně pomůže s jakýmikoli dotazy, které byste mohli mít

VYPLŇTE FORMULÁŘ

FAQ

1. Jaké jsou dodací lhůty?
2. Mohu platit na dobírku?
3. Jaké jsou náklady na dopravu?
4. Mohu nalézt více informací?

RINNOVA PRO

Copyright 2022:
Tato stránka není součástí Facebook nebo Facebook Inc. Tato stránka NENÍ podporována společností FACEBOOK ani není ochrannou známkou společnosti FACEBOOK, Inc.
Vyloučení odpovědnosti: Výsledky jsou subjektivní a mohou se od jednotlivce k jednotlivci lišit.

POZOR: produkty doporučené na této stránce se prodávají v partnerství, proto nejsme oficiálním výrobcem ani prodejcem všech produktů, které na naší stránce naleznete. Proto v případě jakýchkoli žádostí o vrácení peněz nebo jiných problémů s produkty objednanými prostřednictvím stránky byste se měli vždy poradit s oficiálním prodejcem. Budeme vám k dispozici, abychom vám pomohli a podpořili vás.
Produkty jsou recenzovány pouze pro informační účely: v žádném případě nelze zaručit určité výsledky, šance na úspěch každého výsledku se liší od zákazníka k zákazníkovi.
Tento blog není novinami, protože je aktualizován bez jakékoli periodicity. Proto jej nelze považovat za redakční produkt v souladu se zákonem č. 1/2003. 62 ze dne 3. 7. 2001. Některé obrázky a recenze na blogu lze nalézt na webu. Pokud se domníváte, že mohou porušovat vaše práva, dejte nám vědět a budou okamžitě odstraněny.